תקנון

מדיניות פרטיות

חברת קיובינג ישראל רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת לספק את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות. • החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

 החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

תנאי שימוש

תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה או מלווה באחד מהוריו בעת הרכישה. האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה
האחריות למוצר ניתנת לתקופה של 14 ימים מיום הרכישה.
בתקופת האחריות תספק החברה ללקוח שרכש מוצר פגום מוצר חדש זהה או בעלות זהה כבקשתו.
האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית.
אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה : החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת.
על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה

מדיניות משלוחים

קיובינג ישראל תהא אחראית לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר

 אספקת המוצר בימי עסקים וכרוכה בתשלום דמי משלוח בהתאם לאיזור וסוג המשלוח, להלן אפשרויות משלוח: משלוח לנקודת איסוף עד 5 ימי עסקים, משלוח אקספרס עד הבית עד 3 ימי עסקים,  איסוף עצמי מחולון בימים א-ה בשעות 8:00-20:00 בתיאום מראש בטלפון 0525549012

. החברה לא תשא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע"י צד ג' אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח.

לאחר קבלת ההזמנה על ידי קיובינג ישראל ואריזת המשלוח בחברתנו יישלח מייל/סמס על כך שההזמנה יצאה לדרך, כשהחבילה מועברת לחברת המשלוחים ונקלטת במערכת תישלח הודעה נוספת ללקוח על כך שהמשלוח בטיפול

בהגעת החבילה לנקודת האיסוף / לשליח עד הבית תישלח ללקוח הודעה נוספת עם פרטי האיסוף

החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה כולל קורונה.

משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ויש באפשרות הלקוח לאסוף את המוצרים באפשרות איסוף עצמי

מדיניות החזרים

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני או אישור בע"פ או בכתב המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר.
ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

ביטול עסקה לא יאושר אם הפגם במוצר הוא כתוצאה משימוש לא נכון או שימוש אגרסיבי או ניזוק ע"י הלקוח בדרך כזו או אחרת